Cała Japonia w jednym miejscu!
Najświeższe wiadomości, artykuły i ciekawostki

ISSN 2450-3193

TYSIĄC ULOTNYCH ĆWIERKNIĘĆ

8 listopada 2016 - 12 listopada 2016

Twitter to obecnie jeden z najpopularnejszych serwisów społecznościowych obsługujących blisko 40 języków. Założony w 2006 roku przez Jacka Dorsey'a, Ev Williams'a oraz Biza Stone'a opiera się na udostępnianiu krótkich wiadomości składających się maksymalnie ze 140 znaków (ze spacjami), które są wyświetlane na profilu użytkownika oraz widoczne dla wszystkich obserwujących go. Wychodząc naprzeciw trendom i chcąc dotrzeć do jak największego grona odbiorców, dziennik „Japonia-Online” stał się również obecny na tej platformie (@japonia_online). Śledząc nas macie dostęp do najnowszych newsów, patronatów, konkursów, ciekawych artykułów oraz wydarzeń w waszej okolicy. Z okazji 1 tys. „ćwierknięcia” postanowiliśmy zorganizować konkurs.

Chcecie zdobyć jeden z trzech egzemplarzy albumu „Szkoda wyrzucić! Design japońskich opakowań”?

Zadaniem uczestnika będzie zareklamowanie dziennika „Japonia-Online” (prozą, wierszem, zabawnym hasłem) mieszcząc się w limicie 140 znaków ze spacjami.

Przystępując do konkursu, uczestnik akceptuje jego zasady. Swoje odpowiedzi zamieszczacie pod naszym konkursowym zdjęciem (to samo zdjęcie widzicie powyżej), które zostanie opublikowane na tablicy naszego facebookowego profilu „Japońska Prasówka” w dniu 8 listopada 2016 roku. Na Wasze komentarze czekamy do 12 listopada 2016 roku do północy.

Najciekawsza interpretacja zostanie nagrodzona przez członków redakcji. 

Wyniki zostaną ogłoszone 13 listopada również w komentarzu pod konkursowym zdjęciem na Facebooku oraz na niniejszej podstronie.

Warunkiem otrzymania nagrody jest podanie nam w ciągu tygodnia od ogłoszenia wyników adresu do wysyłki za pośrednictwem wiadomości do „Japońskiej Prasówki”. Wiadomość musi być wysłana z konta facebookowego, z którego została udzielona nagrodzona odpowiedź. Przekroczenie tego terminu oznacza, że zwycięzca rezygnuje z przyznanej nagrody.

Nagrodę ufundowało Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha.

WYNIKI KONKURSU

Albumy wędrują do: Urszuli Kempy, Klaudii Pietrasz i Anny Sakarazuki. Serdecznie gratulujemy!

ZAKOŃCZONE KONKURSY

Podróż do dawnej Japonii

Rozmaitości znalezione w konbini

Wejdź do świata duchów

Historyczne spotkanie

Dowiedź swojej lojalności

Wielki finał 2018 roku

Skosztuj dorayaki z sakurą

Poznaj historię Okinawy

Kwiaty spoza japońskiego pudełka

Wielki finał 2017 roku

PATRONUJEMY

PARTNERZY

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy