Cała Japonia w jednym miejscu!
Najświeższe wiadomości, artykuły i ciekawostki

ISSN 2450-3193

Kultura TSURU JAPAN FESTIVAL 2017

źródło: materiały organizatora

Rybnik, ZST, ul. Kościuszki 5

Data wydarzenia: 11.11.2017 - 12.11.2017
Opracowanie: Beata Pytlarz

Zapraszamy do Rybnika na dwudniową imprezę z Japonią w roli głównej! W programie objętego patronatem medialnym dziennika „Japonia-Online” festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie.

Informacja organizatora: 

Tsuru Japan Festival 2017 to kolejna, piąta już edycja rybnickiego festiwalu promującego przede wszystkim popkulturę oraz historię Kraju Kwitnącej Wiśni. Wydarzenie to przez ostatnie lata ściągnęło do Rybnika tysiące odwiedzających, stając się najpopularniejszym i największym konwentem na Śląsku. Podczas każdej edycji imprezy ekipa Tsuru przygotowuje dla uczestników moc atrakcji, prelekcji, konkursów, niesamowitych gości z Polski i zagranicy oraz to, czym tego typu wydarzenia się charakteryzują – konkurs cosplay, podczas którego uczestnicy mają okazję wygrać fantastyczne nagrody oraz zdobyć wspaniałe wspomnienia z jednego z najpopularniejszych konkursów cosplay w Polsce. Oczywiście, nie samą Japonią człowiek żyje. W planach mamy całonocną imprezę muzyczną poprowadzoną przez DJ’a, atrakcje integrujące uczestników, salę z DDR, karaoke oraz salę z grami wideo i grami planszowymi. Podczas Tsuru Japan Festival 2017 poprowadzimy zajęcia z drukowania 3D, damy naszym uczestnikom możliwość zabawy na strefie Archery Tag, a dla osobom, które lubią atrakcje prowadzone przez idolów ze świata Internetu, również damy możliwość wzięcia udziału w spotkaniu m.in. z Marco Kubisiem!

Tegoroczna edycja Tsuru Japan Festival 2017 to pełna wrażeń i ekscytująca podróż po Japonii (i nie tylko!), na którą zapraszamy wszystkich chętnych, pragnących przeżyć w listopadzie niezapomnianą przygodę!

Spiesz się, bo ilość biletów on-line z każdym dniem maleje!

Jeśli pasjonujesz się cosplayem, pianka EVA nie jest ci obca a pistolet z klejem to twoja tajna broń – zgłoś się do udziału w naszym konkursie cosplay i zgarnij niesamowite nagrody! Zgłoś się już teraz, o tu.

Zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia.

Fanpage Tsuru

Strona internetowa Tsuru

źródło: materiały organizatora 

ŹRÓDŁA

materiały organizatora

POLECANE WYDARZENIA

Prezentacja

Hayao Miyazaki - pokaz filmu dokumentalnego

Warszawa, Wydział Informacji i Kultury Ambasady Japonii, Al. Ujazdowskie 51

PATRONUJEMY

PARTNERZY

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy