Cała Japonia w jednym miejscu!
Najświeższe wiadomości, artykuły i ciekawostki

ISSN 2450-3193

Kultura [PATRONAT] SINFONIA VARSOVIA BRASS & ERIC MIYASHIRO

Grafika promująca wydarzenie; źródło: Materiały organizatora

Warszawa, Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, ul. Okólnik 2

Data wydarzenia: 12.10.2019
Opracowanie: Krystian Karolak

Ziarko & Partners. Legal & Tax i Yamaha Music Europe zapraszają na koncert Erica Miyashiro oraz Sinfonii Varsovii Brass – jedynego w swoim rodzaju profesjonalnego brass bandu w Polsce.

Wydarzenie odbędzie się 12 października br. o godz. 19:00. Muzycy zagrają największe przeboje muzyki rozrywkowej i filmowej. Eric Miyashiro jest kompozytorem i aranżerem, ale występuje głównie jako solista z orkiestrą klasyczną lub z formacjami jazzowymi (np. Blue Note Tokyo All Star Jazz Orchestra). W ramach Eric Miyashiro European Tour muzyk odwiedzi w ciągu 24 dni: 8 krajów, zagra 7 koncertów i poprowadzi mistrzowskie lekcje gry na trąbce. Sinfonia Varsovia Brass to z kolei najlepsi profesjonalni muzycy grający na instrumentach dętych. Wspierani są przez trzech perkusistów, którzy mocnym uderzeniem rozgrzeją atmosferę w Warszawie.

Bilet na wydarzenie w cenie od 149 zł (przedsprzedaż) można zakupić za pośrednictwem platformy eBilet.pl. Koncert został objęty patronatem medialnym dziennika „Japonia–Online”.

Źródło: Materiały organizatora

ŹRÓDŁA

Strona wydarzenia na Facebooku

POLECANE WYDARZENIA

PARTNERZY

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy