Cała Japonia w jednym miejscu!
Najświeższe wiadomości, artykuły i ciekawostki

ISSN 2450-3193

Kultura BLOK MANGI I ANIME NA SABAT FICTION–FEST 2019

Grafika promująca wydarzenie; źródło: Materiały organizatora

Kielce, Targi Kielce S.A., ul. Zakładowa 1

Data wydarzenia: 16.08.2019 - 18.08.2019
Opracowanie: Krystian Karolak

Stowarzyszenie Sabat Fiction zaprasza na konwent, w którym nie zabraknie bloku związanego z kulturą japońską, mangą oraz anime.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 16 – 18 sierpnia br., gdzie poza szeroką pojętą fantastyką, popkulturą i grami, uczestnicy będą mogli wziąć udział w bloku o tematyce japońskiej tworzonym przez Kielecki Klub Mangi i Anime KŌEN. W programie przewidziano takze strefę gier planszowych i karcianych (ponad 600 tytułów), pokaz cosplay, strefę karaoke, czytelnia komiksów oraz warsztaty, prelekcje, wystawy oraz spotkanie z gośćmi specjalnymi. 

W ramach Sabat Fiction–Fest 2019 odbędą się takie prelekcje, jak: „Jak zrobić film animowany” (Wiktor Kowalczyk, Bartłomiej Harna i Agata Wróbel „Cellar Studio”), „Rozpoznaj Anime po skojarzeniach” (Sebastian Raczyński), „Gozilla - Atomowa jaszczurka. Panel dyskusyjny” (Michał „Hiszpan” Młynarczyk), „Kyoto Animation. Wyższy poziom anime” (Przemysław „Filuś” Koczotowski i Sebastian „Sov” Polak), „Podróż do Japonii: Q&A” (Joanna „Strzyga” Sokołowska i Konrad „Kondi” Rzentarzewski), „Shintō - religia Japonii w pigułce” (Michał Kraska), „Kuchnia japońska w popkulturze” (Joanna „Strzyga” Sokołowska i Konrad „Kondi” Rzentarzewski) oraz „Hanafuda: od czarnego rynku do nintendo”, które poprowadzą Samanta „Sami” Rakoczy i Katarzyna „Dziarska Kasia” Zdziarska – redaktorki dziennika „Japonia–Online”. 

Koszt udziału w wydarzeniu to: piątek: 20 zł, sobota: 30 zł, niedziela: 20 zł, a 60 zł cały festiwalowy weekend. Szczegółowy program wydarzenia dostępny na stronie organizatora

ŹRÓDŁA

Sabat Fiction–Fest 2019

POLECANE WYDARZENIA

PATRONUJEMY

PARTNERZY

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy