Cała Japonia w jednym miejscu!
Najświeższe wiadomości, artykuły i ciekawostki

ISSN 2450-3193

Kultura WYKŁAD I WARSZTATY TAŃCA YOSAKOI

Zdjęcie promujące wydarzenie; źródło: Materiały organizatora

Katowice, ICHIGO Katowice, ul. Moniuszki 7

Data wydarzenia: 16.08.2019
Opracowanie: Krystian Karolak

Fundacja Ichigo Matsuri zaprasza na warsztaty tańca yosakoi połączone z wykładem, który odbędzie się 16 sierpnia br. o godz. 18:00.

Wydarzenie poprowadzi w języku angielskim gość specjalny Fundacji, którym jest sensei Mieko Kawano. Udział w wydarzeniu to koszt 20 zł. Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane powinno wyrazić chęć udziału najpóźniej do 14 sierpnia br. Celem dokonania rezerwacji niezbędne są: wniesienie opłaty tytułem „Bilet na warsztaty kulturalne Imię i Nazwisko” oraz dostarczenie potwierdzenia na adres: fundacja@ichigo.pl. Dane do płatności dostępne są na stronie organizatora

Yosakoi to wyjątkowy styl tańca, który powstał w Japonii i jest wykonywany na wielu festiwalach i imprezach w całym kraju. Jest wysoce energetyczny – łączy w sobie tradycyjne japońskie ruchy taneczne z nowoczesną muzyką. Choreografie odtwarzane są niekiedy przez dziesiątki tancerzy jednocześnie. Tancerze używają różnych akcesoriów jak klaskacze naruko albo wachlarze, a także mają na sobie kolorowe stroje, co razem tworzy wspaniałe widowisko. 

ŹRÓDŁA

Fundacja Ichigo Matsuri

POLECANE WYDARZENIA

PARTNERZY

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy