Cała Japonia w jednym miejscu!
Najświeższe wiadomości, artykuły i ciekawostki

ISSN 2450-3193

Kultura [PATRONAT] KIMONO DE JACK - CZTERY PORY ROKU

Grafika promująca wydarzenie; źródło: Kimono de Jack Kraków

Kraków, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”, ul. Marii Konopnickiej 26

Data wydarzenia: 15.09.2019
Opracowanie: Krystian Karolak

Kimono de Jack Kraków zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Kimono de Krak, które odbędzie się pod hasłem „Cztery pory roku”.

Wydarzenie odbędzie się 15 września br. o godz. 13:00 (zostało przesunięte ze względów organizacyjnych) w holu głównym Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”, gdzie wszyscy uczestnicy mają być gotowi i ubrani w kimonach. W programie wydarzenia przewidziano: pamiątkowe zdjęcia, wspólny obiad / spacer / zwiedzanie (szczegóły mają być doprecyzowane przez organizatorów), dyskusje między uczestnikami na temat swoich pasji oraz nieujawnioną jeszcze niespodziankę. Tego dnia w kimonach na wszystkie trwające wystawy w Muzeum obowiązuje wstęp wolny. 

Jeśli ktoś chce do nas dołączyć, ale wolałby przebrać się na miejscu, by uniknąć podróży w kimonie, proszony jest o kontakt z organizatorami (istnieje możliwość przebrania się na miejscu przed spotkaniem, ale tylko po wcześniejszym umówieniu).

UWAGA!
* Dostęp do miejsca, w którym się przebieramy, będzie możliwy jedynie przed spotkaniem i po jego zakończeniu (późnym popołudniem / wieczorem). Jeśli masz potrzebę opuszczenia nas wcześniej, musisz dysponować swoim kompletnym strojem, a rzeczy do przebrania zabrać ze sobą (można je spakować i zostawić np. w szatni Muzeum Manggha - w godzinach otwarcia muzeum) i przebrać się na własną rękę!
* Prosimy mieć na uwadze, że w trakcie spotkania będą robione zdjęcia, które mogą później być publikowane w mediach społecznościowych i innych materiałach prezentujących naszą działalność.
* Uczulamy też, że nie jest to spotkanie cosplayowe, jeśli więc masz wątpliwości co do stroju, który chciałbyś wykorzystać, pisz śmiało.

ŹRÓDŁA

Strona wydarzenia na Facebooku

POLECANE WYDARZENIA

Wystawy

Counting Memories – Chiharu Shiota

Katowice, Muzeum Śląskie w Katowicach, ul. T. Dobrowolskiego 1

Asana Fujikawa & David Hockney. Postacie płynącego świata

Wrocław, OP ENHEIM, Plac Solny 4

Wystawa „Na Fali Hokusaia” w Muzeum Historii Katowic

Katowice, Muzeum Historii Katowic, ul. ks. J. Szafranka 9

Prezentacja

Kimono Fashion Show – 3. edycja

Kraków, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”, ul. Marii Konopnickiej 26

PATRONUJEMY

PARTNERZY

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy