Cała Japonia w jednym miejscu!
Najświeższe wiadomości, artykuły i ciekawostki

ISSN 2450-3193

Muzyka 11-LETNIA WSCHODZĄCA GWIAZDA AKB-48?

Maria Imamura. Źródło: Tumblr.

02.05.2015 | 16:42
Opracowanie: Beata Grzybowska

Jeśli Maria Imamura pozytywnie przejdzie drugie przesłuchanie, będzie najmłodszą członkinią AKB-48 w historii grupy.

AKB-48 to założona w 2005 roku przez producenta muzycznego Yasushiego Akimoto grupa wokalno-teatralna znana już nie tylko w Japonii, ale na całym świecie. Zamysłem stworzenia grupy było umożliwienie fanom kontaktu z gwiazdami, a żeby to osiągnąć członkiń grupy musiało być więcej, niż pierwotnie zakładano i na co wskazywałaby nazwa zespołu.

10 maja odbędzie się drugie przesłuchanie dziewcząt, podczas którego finalistki z poprzedniego spotkania będą miały szansę zostać członkiniami AKB-48. Jedną z nich jest 11-letnia Maria Imamura. Maa-san, bo taki jest pseudonim dziewczynki, uwielbia tańczyć i śpiewać, więc ma nadzieję, że dobrze odnajdzie się na scenie. Jeśli zostanie przyjęta do grupy, ze względu na swój wiek zostanie prawdopodobnie przydzielona do Team-8.

Choć Maria nie ukończyła jeszcze szkoły podstawowej, marzyła o dostaniu się do zespołu już od 5 roku życia – wtedy po raz pierwszy znalazła się na spotkaniu meet-and-greet AKB-48, między innymi ze swoją idolką Miyaki Watanabe. Jeśli Maria przejdzie eliminacje, zostanie najmłodszą członkinią grupy w historii AKB-48.

Maria Imamura na przesłuchaniu do AKB-48. Źródło: AKB48/ YouTube.

ŹRÓDŁA

Japan Today
AKB-48

TAGI:

rozrywka   muzyka  

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PARTNERZY

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy