Cała Japonia w jednym miejscu!
Najświeższe wiadomości, artykuły i ciekawostki

ISSN 2450-3193

Muzyka ASIAN KUNG-FU GENERATION PROMUJE NOWY ALBUM

Źródło: Natalie Music

26.05.2015 | 18:59
Opracowanie: Katarzyna Gudyka

Na nową studyjną płytę zespołu fani czekali od ponad dwóch lat. Co na niej usłyszą?

Premiera nowego albumu „Wonder Future” zapowiedziana jest na 27 maja. W związku z tym pięć dni wcześniej zespół postanowił udostępnić teledysk do piosenki „Opera Glasses” oraz promocyjny fragment utworu „Planet of the Apes”, który wykorzystany zostanie w dramie „Replay&Destroy” w dniu premiery płyty. Wśród piosenek zawartych na albumie znajdą się również wydane wcześniej piosenki „Easter” i „Standard”. Teledysk do „Easter” dostępny jest na kanale VEVO zespołu od marca.

„Opera Glasses”, źródło: Jpopsuki

„Easter”, źródło: Youtube

Ciekawostką jest, że „Wonder Future” jest pierwszym wydawnictwem zespołu, na którym każda piosenka posiada angielski tytuł, co obliczone zostało na promocję grupy poza granicami Japonii. Zapowiedziana została także trasa koncertowa po Ameryce Południowej, która obejmuje cztery koncerty: w Santiago (Chile), Sao Paulo (Brazylia), Buenos Aires (Argentyna) i w stolicy Meksyku i trwać ona będzie od 14 listopada do 20 grudnia. Daty i miejsca japońskiej, jak i innych zagranicznych tras koncertowych, nie są jeszcze znane.

Nowy album ukaże się w trzech wersjach – standardowej z CD oraz dwóch limitowanych: z płytą DVD/Blu-ray. Okładka płyty zachowana jest w prostym i minimalistycznym stylu. Listę piosenek dostępnych na albumie można zobaczyć poniżej:

Źródło: AramaJapan

1. Easter
2. Little Lennon
3. Winner and Loser
4. Caterpillar
5. Eternal Sunshine
6. Planet of the Apes
7. Standard
8. Wonder Future
9. Prisoner in a Frame
10. Signal on the Street
11. Opera Glasses

ŹRÓDŁA

Natalie Music
AKFG Fragments I
AKFG Fragments II

TAGI:

muzyka   nowości   celebryci  

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PATRONUJEMY

PARTNERZY

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy