Cała Japonia w jednym miejscu!
Najświeższe wiadomości, artykuły i ciekawostki

ISSN 2450-3193

Muzyka [PATRONAT] CZEKAMY, PRZYPOMINAMY, ZAPRASZAMY: MIYAVI JUŻ NIEBAWEM W POLSCE!

źródło: materiały klubu Stodoła

17.08.2015 | 10:02
Opracowanie: Beata Pytlarz

Po Gdańsku i Krakowie przyszedł czas na Warszawę. Samuraj z Tokio, mistrz gitary, wystąpi w stolicy 11 października, a dziennik "Japonia-Online" ma przyjemność objąć koncert patronatem medialnym.

Europejska trasa Miyaviego nosić będzie tytuł "We are the others" i rozpocznie się 27 września w Londynie, skąd artysta uda się do Lille. Zanim Miyavi zawita do Polski odwiedzi jeszcze m.in. Kolonię i Paryż. W warszawskim klubie Stodoła koncert rozpocznie się o godz. 19:00, a jako support wystąpi polski zespół grający indie i rock and rolla Black Radio.

Bilety, w cenie 140 zł (płyta) i 190 zł (balkon), można nabywać w kasie klubu oraz przez Internet, m.in. za pośrednictwem platformy eBilet i eventim. Tym razem nie przewidziano wejściówek/pakietów VIP. Do występu jeszcze sporo czasu, ale warto przypomnieć, że cztery lata temu, ze względu na ogromne zainteresowanie pierwszym koncertem Miyaviego w Polsce (800 biletów zostało wyprzedanych w kilka dni), zmieniono lokalizację wydarzenia – z klubu Parlament na Centrum Stocznia Gdańska. Miłośników gwiazdy glam rocka do obecności na imprezie przekonywać nie trzeba, pozostałych zaś do zapoznania się z twórczością Miyaviego zachęcić może relacja z ubiegłorocznego występu artysty w Krakowie lub choćby dwa cytaty dotyczące występu w Gdańsku:

Być może MIYAVI miał rację, mówiąc, że jesteśmy "cholernym wariatami” i pisząc potem na Twitterze: "Co za GŁOŚNY tłum!”. Coś w tym jest: jesteśmy głośni, musimy się wykrzyczeć, ale entuzjazm, który pokazali polscy fani, sprawił, że i sam muzyk zapomniał na moment o wszystkim – zmęczeniu czy tym, że powinien trzymać się ustalonej setlisty – i wspaniale bawił się, chłonąc pozytywną energię od swojej publiki.

[za portalem JaME World]

Koncert od początku do końca naładowany był niesamowitą energią. Aż nie chce się wierzyć, że dwie osoby, sam Miyavi z gitarą i jeden perkusista, są w stanie wykrzesać z muzyki tyle dźwięków. 

[za mmtrojmiasto.pl]

O samym Miyavim oraz o szczegółach koncertu (w tym o uczestnictwie osób poniżej 16. i 18. roku życia) przeczytacie tutaj

Miyavi The Others; MiyaviVEVO/YouTube

ŹRÓDŁA

materiały organizatora
Darkplanet
JaME World (1)
JaME World (2)
mmtrojmiasto.pl
wydarzenie na Facebooku
profil Miyaviego na Facebooku

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Hakuhō Shō Japończykiem

PATRONUJEMY

PARTNERZY

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy