Cała Japonia w jednym miejscu!
Najświeższe wiadomości, artykuły i ciekawostki

ISSN 2450-3193

Muzyka [PATRONAT] CZEKAMY, PRZYPOMINAMY, ZAPRASZAMY: MIYAVI JUŻ NIEBAWEM W POLSCE!

źródło: materiały klubu Stodoła

17.08.2015 | 10:02
Opracowanie: Beata Pytlarz

Po Gdańsku i Krakowie przyszedł czas na Warszawę. Samuraj z Tokio, mistrz gitary, wystąpi w stolicy 11 października, a dziennik "Japonia-Online" ma przyjemność objąć koncert patronatem medialnym.

Europejska trasa Miyaviego nosić będzie tytuł "We are the others" i rozpocznie się 27 września w Londynie, skąd artysta uda się do Lille. Zanim Miyavi zawita do Polski odwiedzi jeszcze m.in. Kolonię i Paryż. W warszawskim klubie Stodoła koncert rozpocznie się o godz. 19:00, a jako support wystąpi polski zespół grający indie i rock and rolla Black Radio.

Bilety, w cenie 140 zł (płyta) i 190 zł (balkon), można nabywać w kasie klubu oraz przez Internet, m.in. za pośrednictwem platformy eBilet i eventim. Tym razem nie przewidziano wejściówek/pakietów VIP. Do występu jeszcze sporo czasu, ale warto przypomnieć, że cztery lata temu, ze względu na ogromne zainteresowanie pierwszym koncertem Miyaviego w Polsce (800 biletów zostało wyprzedanych w kilka dni), zmieniono lokalizację wydarzenia – z klubu Parlament na Centrum Stocznia Gdańska. Miłośników gwiazdy glam rocka do obecności na imprezie przekonywać nie trzeba, pozostałych zaś do zapoznania się z twórczością Miyaviego zachęcić może relacja z ubiegłorocznego występu artysty w Krakowie lub choćby dwa cytaty dotyczące występu w Gdańsku:

Być może MIYAVI miał rację, mówiąc, że jesteśmy "cholernym wariatami” i pisząc potem na Twitterze: "Co za GŁOŚNY tłum!”. Coś w tym jest: jesteśmy głośni, musimy się wykrzyczeć, ale entuzjazm, który pokazali polscy fani, sprawił, że i sam muzyk zapomniał na moment o wszystkim – zmęczeniu czy tym, że powinien trzymać się ustalonej setlisty – i wspaniale bawił się, chłonąc pozytywną energię od swojej publiki.

[za portalem JaME World]

Koncert od początku do końca naładowany był niesamowitą energią. Aż nie chce się wierzyć, że dwie osoby, sam Miyavi z gitarą i jeden perkusista, są w stanie wykrzesać z muzyki tyle dźwięków. 

[za mmtrojmiasto.pl]

O samym Miyavim oraz o szczegółach koncertu (w tym o uczestnictwie osób poniżej 16. i 18. roku życia) przeczytacie tutaj

Miyavi The Others; MiyaviVEVO/YouTube

ŹRÓDŁA

materiały organizatora
Darkplanet
JaME World (1)
JaME World (2)
mmtrojmiasto.pl
wydarzenie na Facebooku
profil Miyaviego na Facebooku

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PARTNERZY

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy