Cała Japonia w jednym miejscu!
Najświeższe wiadomości, artykuły i ciekawostki

ISSN 2450-3193

Film SEQUEL „THE RING” NA HALLOWEEN 2016?

Kadr z „The Ring” 2002; źródło: Variety

27.02.2016 | 07:35
Opracowanie: Natalia Soldatke

Paramount Pictures po raz kolejny przesuwa datę premiery trzeciego filmu o zabójczej kasecie.

Premiera „Rings” (pierwotny tytuł to „Ring 3D”) znowu została przesunięta. Paramount Pictures ogłosiło, że kolejny film z serii o przeklętej kasecie zawita do kin 28 października 2016 roku. Jest to już czwarta proponowana przez studio data. Początkowe ustalenia mówiły o ukazaniu się sequelu 13 marca 2015 roku.

Akcja „Rings” rozgrywa się 13 lat po wydarzeniach z pierwszej części „The Ring” z 2002 roku, inspirowanej japońskim „Kręgiem” (jap. Ringu) Hideo Nakaty z 1998 roku. Głównym bohaterem jest Holt (w tej roli Alex Roe), który po obejrzeniu przeklętej kasety zaczyna odsuwać się od swojej dziewczyny Julii (granej przez Matildę Lutz). Movieweb, amerykańska strona poświęcona nowinkom filmowym, podaje niepotwierdzoną przez studio wiadomość o pojawieniu się w sequelu postaci Aidana Kellera. Wcielić się w nią miałby, znany z dwóch poprzednich części, dorosły David Dorfman. Grał on syna reporterki Rachel Keller (Naomi Watts), badającej sprawę tajemniczej kasety, po obejrzeniu której umiera się w ciągu siedmiu dni. Ponadto w filmie zostanie poruszony wątek powstania klątwy – tego co doprowadziło do tego, że Samara Morgan postanowiła mścić się na swoich oprawcach.

„Rings” jest reżyserowany przez F. Javiera Gutiérreza, a scenariuszem zajęli się Akiva Goldsman („Piękny umysł” 2001, „Człowiek ringu” 2005), Jacob Aaron Estes („Mean Creek” 2004) oraz David Loucka. Obsadę zasilił Johnny Galecki, gwiazda amerykańskiego serialu komediowego „Teoria wielkiego podrywu”.

ŹRÓDŁA

Movieweb
Filmweb
Filmweb II
Filmweb III
Filmweb IV
Variety
Coming Soon

TAGI:

ciekawostka   film   premiera  

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PATRONUJEMY

PARTNERZY

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy