Cała Japonia w jednym miejscu!
Najświeższe wiadomości, artykuły i ciekawostki

ISSN 2450-3193

Społeczeństwo ZWŁOKI ZAGINIONYCH SIÓSTR ODNALEZIONE W LESIE

Droga w Hadano; źródło: News on Japan.

16.07.2017 | 14:21
Opracowanie: Agnieszka Demidowska

Policja prefektury Kanagawa znalazła w lesie zapakowane w torby zwłoki dwóch osób. Po autopsji okazało się, że są to ciała zaginionych 7 lipca kobiet z Chin.

Kobiety mieszkały w Jokohamie w dzielnicy Naka. O ich zaginięciu policja została poinformowana 7 lipca br. Okazało się wtedy, że firma zarządzająca budynkiem nie może nawiązać kontaktu z 25-letnią kobietą i jej 22-letnią siostrą.

Znajdujące się w pobliżu kamery monitoringu 6 lipca zarejestrowały moment, w którym Japończyk w wieku około 30 lat wchodzi do ich mieszkania. Wyszedł stamtąd następnego dnia z dwoma torbami. Według przedstawicieli policji mężczyzna ten jadał w restauracji, w której pracowała starsza z sióstr. Obecnie prowadzą w jego sprawie dochodzenie.

Funkcjonariusze powiedzieli również, że rodzeństwo z Chin nie kontaktowało się z nikim na serwisach społecznościowych po tym, jak 6 lipca odbyło rozmowę ze znajomą.

Warto wspomnieć, że mieszkanie sióstr było zamknięte, a ich pieniądze i portfele wciąż się tam znajdowały, co wskazuje na brak śladów walki.

Natomiast w nocy 13 lipca, po ustaleniu, że mężczyzna udał się później w stronę miasta Hadano, policja zaczęła przeszukiwać tamte tereny. Ostatecznie w górskim lesie przy drodze w Hadano, 6 km na północ od stacji kolejowej o tej samej nazwie, znalazła ciała dwóch osób. Znajdowały się one w pozostawionych obok siebie zamkniętych torbach. Z początku policja potraktowała sprawę jako porzucenie zwłok. Do wiadomości publicznej nie podano również informacji o płci znalezionych osób. Dopiero po przeprowadzeniu autopsji okazało się, że ciałą należą do zaginionych sióstr, 25-letniej Chen Baolan i 22-letniej Chen Baozhen.

ŹRÓDŁA

News on Japan
The Japan Times
The Mainichi Shmbun

TAGI:

kryminologia  

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wielka Dolina Śniegu

PATRONUJEMY

PARTNERZY

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy