Cała Japonia w jednym miejscu!
Najświeższe wiadomości, artykuły i ciekawostki

ISSN 2450-3193

Muzyka MODA POD ZNAKIEM BABYMETAL

Zdjęcie promocyjne marki BMD FOX APPAREL; źródło: ARAMA! JAPAN

02.05.2018 | 08:47
Opracowanie: Agnieszka Brzozowska

Po licznych sukcesach muzycznych zespół BABYMETAL wkroczył do świata mody z marką odzieżową BMD FOX APPAREL.

Fani grupy już wkrótce będą mogli zakupić odzież sygnowaną przez metalowe trio. W pierwszej kolekcji BMD FOX APPAREL znajdzie się odzież utrzymana w sportowym stylu. Jak dotąd zapowiedziano trzy produkty: kurtkę, szorty i legginsy. Jak podaje portal „ARAMA! JAPAN”, dziewczęta z BABYMETAL zdecydowały się na sportowe ubrania, aby zachęcić fanów do pracy nad własnym ciałem. Natomiast na stronie internetowej marki odzież BMD FOX APPAREL określana jest jako nowe wcielenie lisiego boga (będącego motywem pojawiającym się w twórczości BABYMETAL).

Od 7 maja 2018 roku ubrania BMD FOX APPAREL będą dostępna w sprzedaży internetowej za pośrednictwem sklepu ZOZOTOWN. Kurtka kosztować będzie 19 800 jenów (ok. 630 zł*), szorty 9800 jenów (ok. 310 zł*), natomiast legginsy 4800 jenów (ok. 150 zł*).

Odzież BMD FOX APPAREL; źródło: gunosy.com

Pierwsze kroki stawiane przez dziewczęta w świecie mody nie odrywają ich od aktywności muzycznej. W maju i czerwcu 2018 roku odbędzie się ich światowa trasa koncertowa, podczas której BABYMETAL pojawi się na scenie kilku festiwali rockowych. W maju trio wystąpi na amerykańskim Rock On The Range. W czerwcu BABYMETAL zagra w Europie, m.in. na niemieckich festiwalach Rock am Ring i Rock im Park oraz na brytyjskim Download Festival. Wkrótce ma się również ukazać powieść graficzna o nazwie „Apocrypha: The Legend Of BABYMETAL”, mająca przedstawiać ideę stojącą za twórczością grupy.

*Przeliczono na podst. średniego kursu NBP z dn. 27.04.2018 r.

ŹRÓDŁA

ARAMA! JAPAN
BMD FOX APPAREL
METAL INJECTION
BABYMETAL - oficjalna strona internetowa zespołu

TAGI:

muzyka   moda  

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KONKURS

Konkurs

PATRONUJEMY

PARTNERZY

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy