Cała Japonia w jednym miejscu!
Najświeższe wiadomości, artykuły i ciekawostki

ISSN 2450-3193

Film MIYAVI DOŁĄCZY DO OBSADY NOWEGO FILMU O KING KONGU

MIYAVI; źródło: caminoreal.jp

17.02.2017 | 12:36
Opracowanie: Agnieszka Brzozowska

Japoński wokalista zagra epizodyczną rolę w nowej produkcji studia Warner Bros, „Kong: Wyspa Czaszki”. Pojawi się u boku takich aktorów jak Samuel L. Jackson czy Tom Hiddleston.

7 lutego 2017 roku wytwórnia Warner Bros na swojej stronie podała oficjalną informację o tym, że wśród obsady najnowszej ekranizacji znajdzie się MIYAVI. W produkcji o gigantycznej małpie wokalista pojawi się w roli japońskiego pilota, Ikariego Gunpeia. Sceny z udziałem MIYAVIego nagrywane były w 2015 roku i pojawią się na początku filmu.

Wokalista podkreśla, że rola w filmie jest dla niego ważnym epizodem:

Czułem się dumny, mogąc pracować z tak znaczącymi aktorami jak Samuel L. Jackson i John C. Riley. 

Światowa premiera filmu „Kong: Wyspa Czaszki” odbędzie się 8 marca 2017 roku, natomiast do polskich kin trafi on 10 marca 2017 roku. Reżyserem nowej adaptacji będzie Jordan Vogt-Roberts. W obsadzie pojawią się także Tom Hiddleston i Brie Larson. Legendarna postać małpy z filmu ma należeć do tego samego uniwersum, co Godzilla. W 2020 roku odbędzie się premiera „Godzilla vs Kong”, gdzie dwie kultowe bestie mają stanąć do walki.

Dla MIYAVIego nie jest to jedyna przygoda z dużym ekranem. Do tej pory artysta zagrał w „Niezłomnym”, kontrowersyjnym dla Japończyków filmie Angeliny Jolie z 2014 roku. W ubiegłym roku zapowiedziana została także jego rola w thrillerze „Stray”, którego premiera odbędzie się w 2017 roku.

MIYAVI w towarzystwie Samuela L. Jacksona; źródło: onehallyu.com

W 2017 roku MIYAVI będzie świętował 15-lecie swojej kariery muzycznej. Z tej okazji 5 kwietnia odbędzie się premiera wydawnictwa z jego najlepszymi utworami – „ALL TIME BEST DAY 2”. Wśród dwudziestu piosenek na standardowej wersji albumu znajdzie się pięć zmienionych aranżacji znanych już kompozycji i jeden nowy utwór o tytule „Live to Die Another Day”, który zostanie wykorzystany w filmie „Mugen no Jūnin”. Limitowana wersja rocznicowego albumu ma zawierać DVD z materiałami z finałowego koncertu zeszłorocznej trasy po Japonii, „NEW BEAT, NEW FUTURE”.

W lutym zaczyna się także światowa trasa koncertowa, jednak do tej pory podane zostały tylko szczegółowe informacje na temat występów w Seulu, Tajpej i Hong Kongu.

Zwiastun do filmu „Mugen no Jūnin”; źródło: YouTube/映画予告編ご紹介 ORICON NEWS

ŹRÓDŁA

ARAMA! Japan
Co-Miyavi Worldwide - profil na portalu Facebook
Deadline
IMDb
Filmweb
JaME WORLD
Warner Bros
naEKRANIE.pl

TAGI:

film   muzyka  

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PATRONUJEMY

PARTNERZY

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy