Cała Japonia w jednym miejscu!
Najświeższe wiadomości, artykuły i ciekawostki

ISSN 2450-3193

Kulinaria JESIENNE GORĄCE PYSZNOŚCI Z AUTOMATU

Hello Heydays

06.09.2013 | 15:45

Coca Cola i Kirin wypuszczają na rynek absolutną nowość - gorące napoje... z bąbelkami.

Czy uważacie, że gorący napój gazowany może być dobrym pomysłem? Za oknem coraz bardziej szaro, dni robią się chłodniejsze - nie tylko w Polsce, ale również w Japonii. Jak na co dzień będą mogli poradzić sobie z nadchodzącą jesienną szarością mieszkańcy Wysp Japońskich? Bardzo prosto! Pokrzepiając się ciepłym, gazowanym płynem w puszce kupionym w automacie! Coca Cola wykorzystuje lukę na rynku, wypuszczając pierwszy, nie tylko w Japonii, ale również na świecie, podgrzewany imbirowy napój z bąbelkami – Canada Dry Ginger Ale, które będzie konkurować z gorącą kawą, czekoladą i herbatą już od 21 października. Producent informuje, że najlepszą temperaturą dla Ale jest 55°C i do takiej będzie ono podgrzewane przez automaty. Grupą, do której produkt jest skierowany, są przede wszystkim młode kobiety w wieku 20-30 lat. 

Napój trafi do automatów w trzech smakach, oprócz imbirowego (bez dodatkowych aromatów), będą jeszcze dostępne dwa inne: jabłkowy i cynamonowy. Za puszkę trzeba będzie zapłacić ok. 120 jenów, a gdyby ktoś uważał, że gorący gazowany napój to jednak zbyt duża ekstrawagancja, jego schłodzoną wersję dostanie w dokładnie takiej samej cenie.

Mimo że Coca Cola jako pierwsza opublikowała informacje o zupełnie nowym produkcie, nie będzie jedyną firmą oferującą tej jesieni gorące gazowane napoje. Japońska kompania Kirin zaproponowała swoim klientom nową odsłonę popularnego na rynku Kirin no Awa, smakującego jak cydr. Napój jest bezalkoholowy, w sklepach będzie dostępny od 5 listopada w cenie 124 jenów. Od orzeźwiającego, schłodzonego pierwowzoru sprzedawanego latem, różnić go będzie delikatna, wyczuwalna w smaku grejpfrutowa nuta.
 

źródło: www.asahi.com

Na koniec bardzo sympatyczna reklama promująca letnią wersję imbirowego Ale:

ŹRÓDŁA

Hello Heydays
Japan Times

TAGI:

ciekawostka   kuchnia   nowości  

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PARTNERZY

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy