Cała Japonia w jednym miejscu!
Najświeższe wiadomości, artykuły i ciekawostki

ISSN 2450-3193

Kulinaria HELLO KITTY PO RAZ KOLEJNY WKRACZA W ŚWIAT DOROSŁYCH

Taiwan Tsing Beer Company

19.09.2013 | 09:31
Opracowanie: Katarzyna Król

Uroczą kotkę, będącą ikoną stylu „kawaii”, zobaczymy na puszkach z owocowym piwem.

Hello Kitty zrobiła zawrotną karierę, zaczynała widniejąc na okładkach artykułów papierniczych, wybijając się na fali, jaką stworzyła kształtująca się na początku jej istnienia kultura kawaii. Teraz zdobi dziesiątki tysięcy artykułów, nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale również zdobywa coraz szerszy rynek nieco starszych konsumentów. Hello Kitty pojawiała się na ubraniach, produktach spożywczych, na półkach z zabawkami, firma Swarovskiego pokusiła się nawet o wydanie luksusowej biżuterii z wizerunkiem jej postaci. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że uroczy kotek z kokardką pojawi się również na puszkach z piwem. Licencję na produkcję otrzymała firma Taiwan Tsing Beer Company. Oczywiście, jeśli piwo z Hello Kitty, to tylko owocowe! W ofercie tajwańskiej firmy pojawiły się cztery smaki – limonkowy, brzoskwiniowy, bananowy oraz owocu passiflory. Produkt z pewnością przypodoba się kobietom, gdyż zawiera niską zawartość alkoholu w porównaniu z innymi piwami.

źródło: http://www.ttbc.com.tw

Pojawia się jednak pytanie, czy artykuł nie jest przypadkiem kierowany również do młodszego, nieletniego odbiorcy. Wątpliwości rozwiewa przedstawiciel Sanrio, firmy, która dała początek marce Hello Kitty.

Hello Kitty w 2014 r. skończy dokładnie 40 lat. Fani kotki dorastali wraz z nią. Dosłownie.

Z odpowiedz jasno wynika, że firma Sanrio czuje się pewnie na rynku produktów skierowanych do dorosłych. Stale poszerza ofertę skierowaną do nich, udzielając licencji nowym przedsiebiorstwom.

Na koniec króciutka, tajwańska reklama, przedstawiająca nowy produkt.

ŹRÓDŁA

Today
Kotaku
Taiwan Tsing Beer Company
Newsweek

TAGI:

ciekawostka   kawaii   nowości   giełda  

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PARTNERZY

Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy
Partnerzy